Monnari jest firmą która rozpoczęła działalność na polskim rynku już 20 lat temu Firma od początku działalności preferowała doskonałej jakości konfekcji jak również dodatków dla Pań Monnari kieruje wyjątkowe kolekcje dla pań pewnych siebie, twardych które chcą się poczuć świeżo w tym, po co sięgają do szafy.

Osiągnięcia , które są ich udziałem są ponadprzeciętne Monnari nieustająco rozwijała się i sięgała po nowe rekordy. Do najważniejszych zwycięstw z zupełną pewnością zaliczyć trzeba debiut na GPW, który wydarzył się w 2006 r. Również w tym roku Monnari zorganizowała pokaz swoich kreacji , w którym wystąpiła najlepiej zarabiająca modelek na świecie , czyli Claudia Schiffer. W ciągu 10-ciu lat od powstania firmy mogła się poszczycić przeszło 150 własnymi salonami sprzedaży w całej Polsce. Kooperuje z nimi poniekąd każda hurtownia torebek damskich, ponadto liczące się e-sklepy modowe.

Ogromną popularnością wśród klientek cieszą się torebki. Firma w każdy roku wydaje na rynek zawsze dwie kolekcje tych dodatków, jest to kolekcja jesienno-zimowa i kolekcja wiosenno-letnia. Charakteryzuje je urok uroczym, atrakcyjnym charakterem. Idealnie harmonizują ze stylizacjami biznesowymi, tymi od poniedziałku do piątku, na co dzień, a także uroczystymi i sportowymi. Marka Monnari zawsze stara się przebic wymagania klientek, które bardzo często się zmieniają.

Także konfekcja marki, jak i dodatki czyli torebki damskie Monnari zajmują wiele miejsca w szafach Polek w tym zarówno sław a także celebrytek. Jak widać założenia marki odnośnie kobiecości, niezależności oraz doskonałego smaku odpowiadają klientkom w różnym wieku.