Wiele tygodni poszukiwaliśmy z rodziną atrakcyjnego sposobu zorganizowania wakacji. Wiele słyszeliśmy o kempingu, z takiego powodu sami zadecydowaliśmy sprawdzić tę formę wypoczynku.

Koszt najmu samej przyczepki to wcale nie duża uwzględniając ich jakość i zaoszczędzone podczas podróży pieniądze. Właściwie zwrócić uwagę na przyczepy z wysokiej klasy, jak chociażby przyczepy kempingowe Tabbert. Ten brand ma w swojej ofercie rozliczne produkty, od mniejszych aż po te wielkie i rozległe. Dodatkowo przedsionek przyczepy kempingowej i akcesoria kempingowe takiej przyczepy są teraz nadzwyczaj wygodne. Mamy możliwość spotkać w takich przyczepach niekiedy praktyczne, ogromne posłania a nawet kompletny sprzęt do gotowania.

Wakacje spędzone w przyczepie zorganizowaliśmy na polu kempingowym w środkowej Portugalii. Pobyt na kempingu był niedrogi w przyrównaniu do cen, hoteli w okolicy. Poznaliśmy na wakacjach wielu interesujących podróżników, zauroczonych taką formą podróżowania. Mogliśmy dowiedzieć się od nich wiele nt. niezwykłych miejsc, o których nie przywołują turystyczne broszury. Dodatkowo zupełna mobilność a także wrażenie swobody, jakie dostarczała nam własna przyczepa kempingowa jest doświadczeniem nadzwyczajnym.

Przed urlopem musimy jednocześnie bardzo skrupulatnie zweryfikować stan techniczny pojazdu. Pakując ładunki do kempingu, powinniśmy ulokować je w niej całkiem równomiernie. Oczywiście jednak przed rozpoczęciem podróży do wybranej lokalizacji musimy odkryć, pod jakim adresem dokładnie będziemy mieli sposobność parkować przez dłuższy czas wraz z własnym domem na kółkach. Nie we wszystkich miejscach przecież jest to realne.